Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Asellighting.com’dan satın aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?
Asellighting.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi sadece Avize.net üzerinden yapılabilmektedir; Kullanılmamış, orijinal paketleriyle muhafaza edilmiş ve etiketi üzerinde olan ürünleri aşağıdaki değişim/iade adresimize göndererek ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum ?
Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (ampul gibi) iade edilmesi zorunludur.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünü( leri ) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Herhangi başka bir sorunuz için bilgi@asellighting.com’dan bilgi alabilirsiniz. İadelerde Sürat Kargo ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile gönderilenlerin ücreti Avize.net tarafından karşılanmayacaktır. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler iki iş günü içerisinde satın alımda yaptığınız ödeme yöntemiyle geri iletilmektedir. Kredi kartıyla yapılan ödemelerinizde geri ödemeniz bankanıza bildirilir ve bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

İade/Değişim Adresi:
KUL-TAN EMLAK İNŞ. NAKL. SERV. YEMEK HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.
Yalıncak Mah. Rize Merkez Cad. No:145/53 Ortahisar/Trabzon/Türkiye

İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansıyor?
Kredi kartınıza yatırılan ödemenin banka hesabınıza yansıması bankadan bankaya farklılık göstermekle birlikte 2 – 10 iş günü sürebilmektedir. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç Asel Lighting’in sorumluluğunda olmadığından yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız ve imkanımız bulunmamaktadır. Alışverişiniz sırasında yaptığınız ödemeleri **** ödeme sistemlerini kullanarak tahsil etmekteyiz. İade işlemlerinde de kredi kartı ekstrelerinizde iade edilen tutar ***** gelmiş gözükecektir.

Satın almak istediğim ürün tükendi ise tekrar satışa çıkma ihtimali var mıdır?
Satın almak istediğiniz ama tükenmiş olan ürünün tekrar satışa çıkma ihtimali zaman bulunmaktadır. İlgilendiğiniz ürün sitemizde tükenmiş olsa bile info@asellighting.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Kupon kullanım koşulları hakkında bilgi alabilir miyim?
Kuponunuzu, Alışveriş Sepetinizde bulunan, İndirim Kodları alanına yazınız. Kuponu kullan butonuna tıkladıktan sonra, kupon indiriminiz gerçekleşecektir. Kupon tutarınız, sadece Asellighting.com’da geçerlidir, herhangi başka bir indirim veya kampanya ile birleştirilemez veya nakte çevrilemez. Kuponunuz indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?
Asellighting.com’dan alacağınız tüm ürünler ÜCRETSİZ KARGO ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Asellighting.com’a mobil cihazlardan erişebilir miyim?
Asellighting.com’a mobil cihazlardan da erişebilirsiniz.

Asellighting.com’daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?
Asellighting.com sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine belirli periyotlarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilebilir.